Mleczko do ciała olej ze słodkich migdałów & aloes 250 ml
Botanicapharma nawilżające mleczko do ciała wzbogacone olejem...
Olej Migdałowy zawiera witaminy: A, E i z grupy B oraz białko i minerały. Jest szczególnie zalecany jako skuteczny preparat na rozstępy. Doskonale poprawia kondycję włosów, nadając miękkość i połysk.
Opis produktu:
W stu procentach czysty, naturalny olej migdałowy tłoczony na zimno, wzbogacony o witaminę E. Szczególnie zalecany w pielęgnacji skóry z rozstępami, kuracji spierzchniętych dłoni, a do tego bez przeszkód może być stosowany nawet u dzieci.
Produkt przeciwzapalny. Zawarte w oleju migdałowym witaminy i minerały działają przeciwzapalnie. Produkt jest doskonałym emolientem, który zmiękcza skórę i eliminuje uczucie szorstkości. Z tych właśnie powodów zalecany jest do pielęgnacji skóry w przypadku łuszczycy, egzemy i wszelkich innych stanów zapalnych skóry.
Naturalny antyoksydant. Jako produkt bogaty w przeciwutleniacze skutecznie zmniejsza powstawanie wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy starzenia. Systematyczne stosowanie zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i opóźnia powstawanie nowych.
Głęboko nawilża. Regularne stosowanie oleju migdałowego zmiękcza skórę i zatrzymuje w niej wodę, chroniąc przed nadmiernym wysuszeniem. Niweluje spierzchnięcia i łuszczenie naskórka.
Ochrona skóry. Nawilżona i odżywiona skóra jest bardziej odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.
Łagodzi. Koi podrażnienia, pomaga w miejscowym gojeniu uszkodzeń skóry. Ma niską lepkość, dzięki czemu znakomicie rozprowadza się na skórze. Zmniejsza widoczność rozstępów i blizn.
Pielęgnacja włosów. Jako naturalny emolient zatrzymuje nawilżenie we włosach, nabłyszcza je i zmiękcza. Zamyka łuski, dzięki czemu zapobiega puszeniu się włosów i rozdwajaniu końcówek.
Wypróbuj go na sobie i przekonaj się, ile sztucznych kosmetyków jest w stanie zastąpić olej ze słodkich migdałów!
Sposób użycia:
Nakładać na ciało i włosy po kąpieli. Można stosować codziennie.
INCI: Prunus amygdalus dulcis (almond) oil, Tocopheryl acetate.
Producent:
Botanicapharma, Hiszpania
Botanicapharma nawilżające mleczko do ciała wzbogacone olejem...
Botanicapharma Kwas Hialuronowy - serum 30 ml. Bez parabenów....
BOHO GREEN MAKEUP kredka do oczu i ust BEIGE 02 / 1,04 g
Wegański dezodorant w naturalnym sprayu dla kobiet - BEZ GAZU...
Przeciwstarzeniowa esencja do twarzy 50 ml - Zapewnia...
Odżywia, nawilża i zmiękcza skórę. Ma właściwości...
Data przydatności do spożycia 08/2023 Suplement diety zawiera...
Szampon odpowiedni do każdego rodzaju włosów, szczególnie do...
BOHO GREEN MAKEUP róż do policzków CORAIL 05 / 4,5 g
BOHO GREEN MAKEUP Terra Cotta GRANDE TERRE 09 / 9 g - matowy...