0
Westlab Refresh Odświeżająca sól do kąpieli z różowym grejpfrutem, trawą cytrynową i algami 454g
Refresh Odświeżająca sól do kąpieli z różowym grejpfrutem, trawą cytrynową i algami 454g
Refresh Odświeżająca sól do kąpieli z różowym grejpfrutem, trawą cytrynową i algami 454g

Refresh Odświeżająca sól do kąpieli z różowym grejpfrutem, trawą cytrynową i algami 454g

22,90 zł
Brutto

100% naturalna, wegańska sól do kąpieli z dodatkiem:

- olejku z trawy cytrynowej
- olejku z różowego grejpfruta
- wyciągu z wodorostów

Odświeża, pozostawiając uczucie oczyszczenia oraz nadaje promienność skórze.

Dostępne

Pośpiesz się! Tylko 24 szt. w magazynie!

Dzięki soli Westlab REFRESH stworzysz pachnącą, pełną minerałów i odżywczych olejków kąpiel, która odświeża i pozostawia uczucie oczyszczenia. Sól REFRESH to w 100% naturalna, wegańska mieszanka soli Epsom i soli himalajskiej - najczystszej soli na ziemi i znanej ze swoich właściwości detoksykujących. Zawiera olejki z trawy cytrynowej i różowego grejpfruta, które nadają promienność skórze, a także wyciągi z wodorostów, by w naturalny sposób oczyścić skórę.

Sól himalajska jest naturalną solą kamienną, dlatego rozpuszcza się powoli i może pozostawić nierozpuszczalne kryształy. Aby kąpiel była komfortowa, zalecamy dodawanie soli do kąpieli tylko w części wanny, gdzie znajdują się stopy. Uważaj na delikatne powierzchnie wanny i dobrze spłucz ją wodą po kąpieli.

Jak przygotować kąpiel?
Dodaj 2-3 garście soli do wanny ciepłej wody, aby uzyskać pachnącą kąpiel z dodatkiem minerałów. Po wyjściu z wanny poczujesz się odświeżony i zrewitalizowany.

Składniki: Magnesium Sulfate (Epsom Salt), Sodium Chloride (Himalayan Salt), Palmaria Palmata (Algae) Extract, Alaria Esculenta (Seaweed) Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil, Parfum**, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*. *Naturalnie występuje w olejkach, **Składnik pochodzenia naturalnego.

5060209113173

Specyficzne kody

ean13
5060209113173

Refresh Odświeżająca sól do...

22,90 zł