Westlab Zen Wyciszająca sól do kąpieli z olejkiem cedrowym, neroli i szałwią 454g

Zen Wyciszająca sól do kąpieli z olejkiem cedrowym, neroli i szałwią 454g

22,90 zł
Brutto

100% naturalna, wegańska sól do kąpieli z dodatkiem:

- olejku cedrowego
- olejku neroli
- ekstraktu z szałwii

Relaksuje ciało i umysł oraz przywraca jasność myślenia.

Pośpiesz się! Tylko 18 sztuk zostało w magazynie
Ilość
0
Dostępne

Sól ZEN to w 100% naturalna, wegańska mieszanka bogatych w minerały soli Epsom i soli himalajskiej z dodatkiem olejku cedrowego, neroli i szałwii. Zawarty w soli magnez relaksuje ciało i umysł, a dodatek olejków eterycznych przywraca jasność myślenia.

Sól himalajska jest naturalną solą kamienną, dlatego rozpuszcza się powoli i może pozostawić nierozpuszczalne kryształy. Aby kąpiel była komfortowa, zalecamy dodawanie soli do kąpieli tylko w części wanny, gdzie znajdują się stopy. Uważaj na delikatne powierzchnie wanny i dobrze spłucz ją wodą po kąpieli.

Jak przygotować kąpiel?
Dodaj 2-3 garście soli do wanny ciepłej wody, aby uzyskać pachnącą kąpiel z dodatkiem minerałów. Po wyjściu z wanny poczujesz się spokojny i zrelaksowany.

Składniki: Magnesium Sulfate (Epsom Salt), Sodium Chloride (Himalayan Salt), Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Oil, Parfum**, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Farnesol*. *Naturalnie występuje w olejkach, **Składnik pochodzenia naturalnego.

5060209113203

Specyficzne kody

Zen Wyciszająca sól do...

22,90 zł