Relaksujące płatki magnezowe 1 kg
Nowy

Westlab

Relaksujące płatki magnezowe 1 kg

Numer 1 wśród produktów do kąpieli w UK!

51,90 zł
Brutto

RELAKSUJĄCE PŁATKI MAGNEZOWE

• Kąpiel z płatkami magnezowymi działa odprężająco i uspokajająco
• Pomaga rozluźnić mięśnie oraz odstresować ciało i umysł
• Zapewnia spokojny sen
• Reguluje ciśnienie krwi
• Najwyższej jakości płatki magnezowe
• Pochodzący z nich magnez doskonale wnika przez skórę, dzięki czemu przywraca właściwy poziom tego pierwiastka w organizmie
• Odpowiednie nawet do bardzo wrażliwej skóry

   

Pochodzenie płatków magnezowych Westlab

Płatki magnezowe Westlab wydobywane są z naturalnych złóż znajdujących się 1600 m pod ziemią, które powstały przeszło 250 milionów lat temu na obszarze Europy Zachodniej i Środkowej. Takie pochodzenie magnezu gwarantuje, że jest on niezwykle czysty, pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń. 

   

Dlaczego warto wybrać płatki magnezowe?

Skurcze mięśni, zły sen, drganie powiek, drażliwość, niepokój, lęk - to częste objawy, które sygnalizują niedobór magnezu. Kąpiel z płatkami magnezowymi Westlab jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na przywrócenie prawidłowego poziomu magnezu i zmniejszenie objawów jego niedoboru. Podczas kąpieli z płatkami Westlab magnez doskonale przenika przez skórę, co prowadzi do zwiększenia jego poziomu w organizmie. Natomiast przyjmowanie tego pierwiastka doustnie może wywołać efekt przeczyszczający, co z kolei skutkuje zmniejszeniem ilości magnezu, jaką Twój organizm może przyswoić.

Dzięki wyjątkowej, oleistej konsystencji kojące płatki magnezowe są odpowiednie do stosowania w przypadku wrażliwej skóry ze skłonnością do egzemy, łuszczycy lub zapalenia. Po prostu połóż się, zrelaksuj i pozwól soli działać na Twoje ciało przez 20 minut.

   

Składniki: Chlorek magnezu (Magnesium Chloride Hexahydrate).

Sposób przygotowywania kąpieli (dla osób dorosłych): W wannie wypełnionej ciepłą wodą (o temperaturze ok. 37-39° C) rozpuścić 1-4 szklanek (ok. 250 g – 1 kg) płatków. Relaksującą 20-minutową kąpiel stosować 1-2 razy w tygodniu. Stosowanie w czasie ciąży: do przygotowania kąpieli użyć 1-2 szklanki (250-500 g) produktu i upewnić się, że woda ma temperaturę ok. 36°C – temperatura wody nie może być wyższa niż zwykła temperatura ciała.

Środki ostrożności – przed użyciem przeczytać: Osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju choroby lub dolegliwości, będące w trakcie leczenia, bardzo wrażliwej skórze oraz kobiety w ciąży i w czasie karmienia piersią powinny przed użyciem zasięgnąć porady farmaceuty. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić oczy. W razie wystąpienia podrażnienia spłukać wodą. Jeżeli podrażnienie nie ustąpi, zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Westlab
5060209110479
9 Przedmioty
Parametry
Waga
1 kg

Darmowa dostawa

od 99 zł

Wysyłka

w ciągu 48 h

14 dni

na zwrot

Gwarancja

oryginalności
Pomyśleliśmy, że Ci się spodoba...