Pędzel do różu

BOHO GREEN MAKEUP

Pędzel do różu

Pędzel do różu w kolorze rose gold, wykonany w 100% z syntetycznego włosia. Zapewnia wysoką dokładność aplikacji.

54,90 zł
Brutto

Główny sprzymierzeniec twojego pięknego wyglądu to oczywiście rumieniec. Ścięty pędzel do różu doskonale dostosowuje się do policzków, podążając za kształtem kości policzkowych i umożliwia równomierną aplikację różu. Używaj całej powierzchni pędzla, aby nałożyć pigment, a jego szerszą ściętą powierzchnią rozetrzyj rumieniec, by uniknąć rozgraniczeń. Dzięki węższej części jest również doskonały do konturowania przy użyciu bronzera Boho Green Make-up. Syntetyczne włosie pędzla jest bardzo miękkie i wytrzymałe, co sprawia, że jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Wyszukany i kobiecy
Skuwka pędzla wykonana z miedzianego aluminium została zainspirowana pięknem i oryginalnością szlachetnego metalu, jakim jest różowe złoto.

Wysoka dokładność aplikacji
Specjalny sposób, w jaki zaprojektowano syntetyczne włosie pędzla, sprawia, że jest ono grube, miękkie i jedwabiste, co pozwala uzyskać precyzyjne i harmonijne efekty w makijażu.

100% wegański
Do wykonania pędzla użyto 100% syntetycznego włosia, zapewniając optymalną jakość produktu, jednocześnie nie szkodząc zwierzętom.

Przyjazny dla środowiska
Trzonek pędzla wykonany jest z drewna brzozowego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, posiada certyfikat FSC®.

3760220175052
3 Przedmioty

Darmowa dostawa

od 99 zł

Wysyłka

w ciągu 48 h

14 dni

na zwrot

Gwarancja

oryginalności
Pomyśleliśmy, że Ci się spodoba...