@bohogreenmakeup_polska
 • Mocna pigmentacja i trwałość to szczególne zalety kredek do ust Boho Green Make Up. Dzięki zawartość organicznego masła shea produkt jest odpowiednio miękki i pielęgnuje delikatna skórę Twoich warg.
.
.
.
#kredkaDoUst #BohoMakeUp #SheaButter #MasloShea #BohoGreen #BohoCosmetics #Framboise #PinkLips #PiekneUsta
  25 2
 • Boho Green Make-up udowadnia, że stworzenie gamy wysokiej jakości kosmetyków opartych na naturalnych składnikach jest możliwe. Nasze produkty zostały zaprojektowane przez zespół profesjonalistów i pasjonatów zdrowego stylu życia.
.
.
.
#Eco #CrueltyFree #BohoGreen #BohoCosmetics #Cien #Organiczny #Makijaz
  48 9
 • Właściwy makijaż brwi przy użyciu kredki doskonale maskuje prześwity pojawiające się między włoskami i pozwala wyrównać ich koloryt. Najlepiej, aby kolor wypełnienia zbliżony był do koloru włosów. Zajrzyj na www.OneOrganic.eu i wybierz spośród odcieni dla szatynek, blondynek i rudowłosych :)
  29 0
 • Corail to wegański, organiczny róż do policzków o przyjemnej teksturze i brzoskwiniowym odcieniu. Naturalne składniki, łatwa aplikacja i długotrwały efekt - z Boho to możliwe!
.
.
.
#veganMakeUp #NaturalMakeUp #Organiczny #Makijaż #OrganicznyMakijaz #PolishMUAs #bohoCosmetics #BohoGreenMakeUp #BohoGreen
  39 0
 • Kredka do oczu i wydłużający tusz do rzęs - trudno o lepszego klasyka! Naturalny zestaw Boho to idealnie dobrana para. Sprawdzi się na co dzień jak i na większe wyjścia. Teraz w specjalnej cenie - sprawdź na www.OneOrganic.eu --
#ekologiczneKosmetyki #OrganicznyMakijaż #bohoCosmetics #EkologicznyTusz #OrganicMakeUp #MakijażOczu #PolishMakeUp #PolishMUA
  39 0
 • Co właściwie oznacza certyfikat Cosme Bio znajdujący się na opakowaniach kosmetyków Boho Green Make-up? Przede wszystkim co najmniej 95% stanowią składniki pozyskiwane z natury. Ich uprawa i dostawa odbywają się zgodnie z zasadami fair trade. Cosme Bio to również gwarancja, że kosmetyk nie był testowany na zwierzętach.

#cosmeBio #Eco #bohoGreenMakeUp #bohoCosmetics #kosmetykiNaturalne #OrganicMakeUp
  80 4
 • Nymphe 23 to delikatny odcień złamanego różu idealny do noszenia na co dzień. Powstał bez użycia powszechnie stosowanych w lakierach do paznokci składników: toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu, ksylenu i kamfory.

#7free #8free #pieknePaznokcie #bohogreenmakeup #bohoCosmetics
  105 4
 • Pamiętasz o regularnym nawilżaniu skóry? Lepiej jest dbać o nią jak najwcześniej poprzez odpowiednią pielęgnację i używanie naturalnych kosmetyków, niż później martwić się o zmarszczki, których już przecież nie cofniemy. Skorzystaj z naturalnych kosmetyków od Boho i podaruj skórze wszystko, co najlepsze! Ich pełen wybór znajdziesz na www.OneOrganic.eu
  54 0
 • Czy wiesz, jak prostym sposobem przedłużyć trwałość makijażu ust? Podpowiadamy: użyj konturówki! Obrysowując usta pomaluj kredką również wargi, a następnie nałóż pomadkę. Dzięki temu szminka zostanie przytrzymana na swoim miejscu! 
#KredkaDoUst #BohoMakeUp #GreenMakeUp #Eco #EcoMakeUp #Organic #PolishMUA
  57 2
 • SOFY 216 to długotrwały cień do powiek, który wyróżnia nie tylko naturalny skład. 🍀🌿 Boho Green Make Up to pewność, że Twój makijaż powstawał z szacunkiem dla środowiska i nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji. 
#BohoStyle #CrueltyFree #WeganskiMakijaz #VeganMakeUp #NaturalneCienie
  34 0
 • Korektor o zielonym odcieniu to najczęściej używany kosmetyk w tuszowaniu zaczerwienień skóry naczynkowej. Zielony kolor korektora Boho pomaga je zneutralizować, a naturalne składniki dodatkowo chronią Twoją twarz przed czynnikami zewnętrznymi. Sprawdź inne odcienie na www.OneOrganic.eu
  100 1
 • Miękka kredka do oczu i ust BRUN 01 to ciepły odcień ciemnego mahoniu. Jej skład to w 100% składniki naturalne, a wosk pszczeli będący składnikiem aktywnym pochodzi z lokalnych pasiek zarządzanych w sposób zrównoważony.

#BohoGreenMakeUp #BohoStyle #OrganicMakeUp #Organiczne
  157 1
Wyświetl więcej zdjęć