RATED GREEN

Dzięki długoletniemu, ponad 15-letniemu doświadczeniu i pasji w kreowaniu produktów do pielęgnacji włosów, jest nam niezmiernie miło przedstawić najwyższej jakości naturalną linię do pielęgnacji włosów RATED GREEN, która zadebiutowała w Korei w 2018 roku.

Wierząc, że jedynie naturalnie zachowane składniki odżywcze mogą zapewnić najlepszą formułę, każdy wiodący składnik naszych linii produktowych RATED GREEN jest certyfikowany przez Eco-cert, a w procesie produkcji tłoczony lub parzony na zimno bez użycia ciepła bądź innych szkodliwych związków chemicznych w celu zminimalizowania utraty składników odżywczych.

 

Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie, nie zawierają takich związków jak: SLS, SLES, parabeny, izotiazolinony, phenoxyethanol, a także sztucznych barwników, oleju mineralnego i innych drażniących środków chemicznych. Wszystkie produkty zarządzane są w sposób odpowiedzialny i profesjonalny od momentu planowania po proces produkcji i dystrybucji, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność.

Aktywne filtry