Body Natur Plastry z woskiem do depilacji twarzy 12 szt. skóra wrażliwa bambus spirulina

Body Natur Plastry z woskiem do depilacji twarzy 12 szt.

9,99 zł
Brutto

Hipoalergiczne wegańskie plastry z woskiem oraz chusteczki do stosowania po depilacji na okolice twarzy. Są w pełni biodegradowalne i nie zawierają mikroplastików. Specjalnie opracowane, aby zmniejszyć ryzyko reakcji alergicznych. Testowane dermatologicznie. 100% naturalnych składników bez dodatku barwników i substancji zapachowych. Zawierają nawilżająco-łagodzące ekstrakty z bambusa i spiruliny.

Ciesz się gładką skórą aż do 4 tygodni!

Pośpiesz się! Tylko 15 sztuk zostało w magazynie
Ilość
0
Dostępne

Odkryj skuteczną depilację, która dba o Twoją skórę i naturalne środowisko!

Oto nowa linia Clean beauty od Body Natur.

Hipoalergiczne wegańskie plastry z woskiem oraz chusteczki do stosowania po depilacji na okolice twarzy. Są w pełni biodegradowalne i nie zawierają mikroplastików. Specjalnie opracowane, aby zmniejszyć ryzyko reakcji alergicznych. Testowane dermatologicznie. 100% naturalnych składników bez dodatku barwników i substancji zapachowych. Zawierają nawilżająco-łagodzące ekstrakty z bambusa i spiruliny.

Plastry są bardzo łatwe w użyciu dzięki innowacyjnej formule pozwalającej na natychmiastowe użycie bez potrzeby pocierania. Produkt gotowy do użycia.** Plastry zapewniają perfekcyjny, długoterminowy efekt depilacji (gładka skóra do 4 tygodni). Skuteczne również przy krótkich włoskach. Idealne wykończenie zabiegu uzyskasz przy użyciu hipoalergicznych chusteczek, które oczyszczają i nawilżają skórę.

**Test przeprowadzony w temperaturze pokojowej 20 st. C lub powyżej. Jeśli temperatura plastrów jest niższa niż 20 st. C, przed oddzieleniem od siebie plastrów ogrzej je w dłoniach, aż staną się miękkie.

Sposób użycia: Stosuj na czystą, suchą skórę. Nie ma potrzeby rozgrzewania w dłoniach.** Powoli oddziel plastry. Naklej na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Aby usunąć, przytrzymaj napiętą skórę jedną ręką, a drugą ręką mocno pociągnij plaster w przeciwną stronę do kierunku wzrostu włosów, prowadząc go jak najbliżej skóry. Plastry mogą być użyte ponownie. Dla złagodzenia skóry natychmiast po usunięciu plastra przytrzymaj dłonią depilowane miejsce lub zastosuj zimny kompres.

Usuwanie resztek wosku: Użyj chusteczki dołączonej do opakowania. Nigdy nie usuwaj wosku wodą, mydłem lub alkoholem. W razie potrzeby użyj bawełnianego płatka nasączonego olejkiem.

Środki ostrożności: Postępuj zgodnie z instrukcją. Przed każdą aplikacją zastosuj plaster z woskiem na małej powierzchni skóry zgodnie z instrukcją. Jeśli nie wystąpi reakcja niepożądana po upływie 24 godzin, plastry mogą zostać użyte. Produkt przeznaczony na okolice górnej wargi, policzków oraz podbródka. Nie stosować na części ciała, które nie zostały wskazane. Nie stosować na uszkodzoną skórę oraz jeśli kiedykolwiek wystąpiła niepożądana reakcja po użyciu plastrów z woskiem. Depilacja woskiem nie jest odpowiednia dla osób w podeszłym wieku, chorujących na cukrzycę lub przyjmujących leki przeciwtrądzikowe. Zaleca się unikanie opalania, pływania oraz stosowania produktów zawierających alkohol w ciągu 24 godzin przed jak i po depilacji. W przypadku wysokich temperatur (>30 st. C) umieścić plastry w lodówce na 30 minut przed użyciem. Przechowywać w pozycji leżącej w temperaturze poniżej 40 st. C. Trzymać z dala od dzieci. Nie połykać. W przypadku połknięcia: natychmiast zgłoś się do lekarza i pokaż to opakowanie. Zachowaj ulotkę z instrukcją.

Producent: Body Natur
Kraj pochodzenia: Hiszpania

Body Natur
8414719407395

Specyficzne kody

Body Natur Plastry z...

9,99 zł