• Nowy
Body Natur Nawilżający krem do depilacji ciała 200 ml skóra wrażliwa bambus spirulina
  • Nowy

Body Natur Nawilżający krem do depilacji ciała 200 ml

19,99 zł
Brutto

Wegański krem do depilacji ciała do skóry wrażliwej o przyjemnym zapachu z ekstraktami z bambusa i spiruliny. Zawiera 85% składników pochodzenia naturalnego, bez dodatku mikroplastików. Testowany dermatologicznie. Zapewnia perfekcyjne efekty depilacji już po 5 minutach w łatwy i bezbolesny sposób. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną.

Pośpiesz się! Tylko 25 sztuk zostało w magazynie
Ilość
0
Dostępne

Odkryj skuteczną depilację, która dba o Twoją skórę i naturalne środowisko!

Oto nowa linia Clean beauty od Body Natur.

Wegański krem do depilacji ciała do skóry wrażliwej o przyjemnym zapachu z ekstraktami z bambusa i spiruliny. Zawiera 85% składników pochodzenia naturalnego, bez dodatku mikroplastików. Testowany dermatologicznie. Zapewnia perfekcyjne efekty depilacji już po 5 minutach w łatwy i bezbolesny sposób. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną.

Sposób stosowania: Stosuj na czystą, suchą skórę. Rozprowadź warstwę kremu tak, by pokryła włoski. Pozostaw na 5 minut. Po tym czasie usuń krem z małej powierzchni skóry. Jeśli włoski nie usuwają się z łatwością, pozostaw krem na skórze, jednak nie dłużej, niż 10 minut całkowitego czasu, gdy krem jest na skórze. W przypadku wystąpienia uczucia mrowienia lub pieczenia, usuń krem i umyj skórę wodą. Jeśli objawy nie ustąpią, skonsultuj się z lekarzem.

Zmywanie kremu: Kiedy włoski łatwo się usuwają, zetrzyj krem, spłucz wodą i osusz skórę.

Środki ostrożności: Postępuj zgodnie z instrukcją. Przed każdym stosowaniem zaaplikuj krem na małą powierzchnię skóry zgodnie z instrukcją. Jeśli nie wystąpi reakcja niepożądana po upływie 24 godzin, krem może zostać użyty. Produkt przeznaczony do depilacji rąk i nóg. Nie stosować na części ciała, które nie zostały wskazane. Nie stosować na uszkodzoną skórę oraz jeśli kiedykolwiek wystąpiła niepożądana reakcja po użyciu kremu do depilacji. Zaleca się unikanie opalania, pływania oraz stosowania produktów zawierających alkohol w ciągu 24 godzin przed jak i po depilacji. Stosuj nie częściej niż po upływie 72 godzin od poprzedniej aplikacji. Zawiera tioglikolan. Trzymać z dala od dzieci. Nie połykać. W przypadku połknięcia: natychmiast zgłoś się do lekarza i pokaż to opakowanie. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłukać wodą. Zachowaj ulotkę z instrukcją.

Producent: Body Natur
Kraj pochodzenia: Hiszpania

Body Natur
8414719407401

Specyficzne kody

Body Natur Nawilżający...

19,99 zł