• -28%
  • 28%

PUR EDEN Organiczna Kojąca woda micelarna 500 ml

32,33 zł
44,90 zł
Brutto

Kojąca woda micelarna 500 ml /

98% składników naturalnych

20% składników organicznych

Pośpiesz się! Tylko 13 sztuk zostało w magazynie
Ilość
0
Dostępne

PUR EDEN Organiczna Kojąca woda micelarna 500 ml

Innowacyjna formuła

Kojąca woda micelarna PUR EDEN łączy w sobie ochronne właściwości organicznej wody z trawy jęczmienia oraz bawełny nordyckiej ze skutecznym oczyszczaniem. Skutecznie usuwa makijaż, sebum i zanieczyszczenia bez potrzeby spłukiwania wodą. Nie pozostawia lepkiej warstwy i przygotowuje skórę do dalszych kroków pielęgnacji z produktami PUR EDEN.

Ale to nie koniec innowacji!
Kojąca woda micelarna PUR EDEN jest pakowana w VEGAN BOTTLE – pierwszą na świecie tak innowacyjną butelkę! Zarówno butelka jak i etykieta są w 100% roślinne, wyprodukowane z odpadów z trzciny cukrowej. Tym samym są one kompostowalne, biodegradowalne i nie generują toksycznych dla środowiska odpadów.

Dołóż swoją cegiełkę do ochrony naszej planety!
Po opróżnieniu butelki VEGAN BOTTLE użyj jej jako pojemnik na sadzonki. Dzięki temu butelka będzie ulegała biodegradacji w miarę wzrostu upraw.

 

Czy wiesz że?

We Francji tylko 22% odpadów z tworzyw sztucznych jest poddawanych recyklingowi i szacuje się, że każdego roku 80 000 ton plastiku odprowadzane jest do środowiska. Wybierając Kojącą wodę micelarną PUR EDEN w butelce VEGAN BOTTLE, pomagasz zmniejszyć zużycie materiałów pochodzących z przemysłu petrochemicznego.

 

Sposób użycia: rano i wieczorem nakładaj wacikiem (najlepiej wielokrotnego użytku) na twarz, oczy i usta.

INCI: AQUA (WATER), HORDEUM VULGARE STEM WATER*, ERIOPHORUM SPISSUM FLOWER/STEM EXTRACT, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM GLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, SORBIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.
*Składnik pochodzący z upraw ekologicznych

3760276940543

Specyficzne kody

PUR EDEN Organiczna Kojąca...

44,90 zł 32,33 zł