• -20%
  • 20%

Sleep Uspokajająca sól do kąpieli z jaśminem i lawendą 1kg

28,72 zł
35,90 zł
Brutto

Naturalna mieszanka bogatych w minerały soli: Epsom i soli z Morza Martwego wzbogacona w olejki eteryczne jaśminu, lawendy i Ylang-ylang.

Pośpiesz się! Tylko 30 sztuk zostało w magazynie
Ilość
1
Dostępne

Rytuał kąpieli przed snem pomaga w zasypianiu i promuje głęboki, pełen regeneracji sen. Z solą SLEEP stworzysz pachnącą, pełną minerałów kąpiel, która przygotuje Twój umysł na spokojną noc.

W 100% naturalna mieszanka bogatych w minerały soli Epsom i soli z Morza Martwego odpręża ciało i umysł. Dodatek olejków eterycznych z jaśminu i lawendy pomaga uspokoić i ukoić zmysły, a waleriana promuje głęboki i spokojny sen.

Sposób przygotowania kąpieli: Dodaj 2-3 garście soli do wanny ciepłej wody, aby uzyskać pachnącą kąpiel z dodatkiem minerałów. Po wyjściu z wanny poczujesz się gotowy na głęboki, regenerujący sen.

  

Składniki: siarczan magnezu (sól Epsom), sól z Morza Martwego, ekstrakt z waleriany, olejek lawendowy, olejek Ylang-Ylang, olejek jaśminowy, parfum**, linalool, benzyl benzoate*.

*naturalnie obecne w olejkach, **pochodzenia naturalnego

Ostrzeżenia: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, ponieważ wraz z upływem czasu sól może chłonąć wilgoć. Nie stosować w czasie ciąży lub karmienia piersią. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami. W razie wystąpienia podrażnienia zaprzestać kąpieli i spłukać wodą. Jeżeli podrażnienie nie ustąpi, zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

5060209111223

Specyficzne kody

Sleep Uspokajająca sól do...

35,90 zł 28,72 zł