• -55%
  • 55%

Recover Regenerująca sól do kąpieli z ekstraktem z białej wierzby i eukaliptusem 1kg

16,16 zł
35,90 zł
Brutto

DATA WAŻNOŚCI LUTY 2022

Bogata w magnez sól Epsom pomaga w regeneracji mięśni.

Pośpiesz się! Tylko 23 sztuk zostało w magazynie
Ilość
1
Dostępne

W 100% naturalna, bogata w magnez sól Epsom pomaga w rozluźnieniu i regeneracji mięśni. Sól RECOVER została wzbogacona olejkiem eukaliptusowym oraz wyciągiem z białej wierzby i arniką, by przyspieszyć proces regeneracji.

Sposób przygotowania kąpieli: Dodaj 2-3 garście soli do wanny ciepłej wody, aby uzyskać pachnącą kąpiel z dodatkiem minerałów. Po wyjściu z wanny poczujesz się ożywiony i zregenerowany.

   

Składniki: siarczan magnezu (sól Epsom), ekstrakt z kory wierzby białej, ekstrakt z arniki górskiej, olejek z cedru atlaskiego Cedrus atlantica, olejek z liści Eukaliptusa, olej z czarnego pieprzu, olejek z mięty zielonej, limonene*.

*naturalnie obecne w olejkach

Ostrzeżenia: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, ponieważ wraz z upływem czasu sól może chłonąć wilgoć. Nie stosować w czasie ciąży lub karmienia piersią. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami. W razie wystąpienia podrażnienia zaprzestać kąpieli i spłukać wodą. Jeżeli podrażnienie nie ustąpi, zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

5060209111209

Specyficzne kody

Recover Regenerująca sól do...

35,90 zł 16,16 zł