• -50%
  • 50%

Detoksykująca sól himalajska 1 kg

13,45 zł

(26,90 zł najniższa cena z 30 dni)

26,90 zł
Brutto

Doskonały sposób na naturalny detoks całego ciała. Numer 1 wśród soli do kąpieli w UK!

Pośpiesz się! Tylko 9 sztuk zostało w magazynie
Ilość
0
Dostępne

DETOKSYKUJĄCA SÓL HIMALAJSKA

• Doskonały sposób na naturalny detoks całego ciała
• Zawiera ponad 80 minerałów, m.in. magnez, wapń, żelazo i potas
• Sprawia, że skóra staje się gładka, promienna i zdrowa
• Detoksykuje, dostarcza skórze niezbędnych minerałów
• Prawdziwa sól himalajska najwyższej jakości

   

Dobroczynna sól z samych Himalajów

Złoża soli wydobywanej w okolicach wschodniego pasma Himalajów powstały przeszło 250 milionów lat temu po osuszeniu prehistorycznego oceanu. Zachowane u podnóży wysokich gór pozostają wyjątkowo czyste, wolne od wszelkich zanieczyszczeń. 

Sól himalajska zawiera pierwiastki śladowe i minerały, które są niezbędne dla człowieka. To właśnie wysokie stężenie dobroczynnych minerałów decyduje o różowym zabarwieniu soli.

Magia soli himalajskiej tkwi w jej detoksykacyjnych właściwościach, czyli zdolności do usuwania z organizmu zbędnych oraz toksycznych substancji. Dzięki kąpieli w roztworze soli himalajskiej nie tylko zrelaksujesz ciało i umysł, ale również pozbędziesz się z organizmu toksyn oraz zyskasz chwilę przyjemności, która na długo wprawi Cię w dobre samopoczucie.

Składniki: chlorek sodu (różowa sól himalajska).

Sposób przygotowywania kąpieli (dla osób dorosłych): Sól rozpuścić w wannie wypełnionej ciepłą woda o temperaturze ok. 37°C. Relaksującą 20-minutową kąpiel stosować 1-2 razy w tygodniu. Kąpiel poprawiającą ogólny stan i zdrowie skóry należy przygotować z 0,5 lub 1 szklanki (ok. 100 g – 250 g) produktu. Odprężenie zmęczonym i obolałym mięśniom przyniesie kąpiel przygotowana z 2-4 szklanek (ok. 500 g – 1 kg) produktu.

Środki ostrożności – przed użyciem przeczytać: Osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju choroby lub dolegliwości, będące w trakcie leczenia, bardzo wrażliwej skórze oraz kobiety w ciąży i w czasie karmienia piersią powinny przed użyciem zasięgnąć porady farmaceuty. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić oczy. W razie wystąpienia podrażnienia spłukać wodą. Jeżeli podrażnienie nie ustąpi, zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

5060209110165

Specyficzne kody

Detoksykująca sól...

26,90 zł 13,45 zł