Boho Green Make-up wegański Pędzel do różu i konturowania

Pędzel do różu i konturowania

54,90 zł
Brutto

Pędzel do różu w kolorze rose gold, wykonany w 100% z syntetycznego włosia. Zapewnia wysoką dokładność aplikacji.

Pośpiesz się! Tylko 2 sztuk zostało w magazynie
Ilość
0
Dostępne

Główny sprzymierzeniec twojego pięknego wyglądu to oczywiście rumieniec. Ścięty pędzel do różu doskonale dostosowuje się do policzków, podążając za kształtem kości policzkowych i umożliwia równomierną aplikację różu. Używaj całej powierzchni pędzla, aby nałożyć pigment, a jego szerszą ściętą powierzchnią rozetrzyj rumieniec, by uniknąć rozgraniczeń. Dzięki węższej części jest również doskonały do konturowania przy użyciu bronzera Boho Green Make-up. Syntetyczne włosie pędzla jest bardzo miękkie i wytrzymałe, co sprawia, że jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Wyszukany i kobiecy
Skuwka pędzla wykonana z miedzianego aluminium została zainspirowana pięknem i oryginalnością szlachetnego metalu, jakim jest różowe złoto.

Wysoka dokładność aplikacji
Specjalny sposób, w jaki zaprojektowano syntetyczne włosie pędzla, sprawia, że jest ono grube, miękkie i jedwabiste, co pozwala uzyskać precyzyjne i harmonijne efekty w makijażu.

100% wegański
Do wykonania pędzla użyto 100% syntetycznego włosia, zapewniając optymalną jakość produktu, jednocześnie nie szkodząc zwierzętom.

Przyjazny dla środowiska
Trzonek pędzla wykonany jest z drewna brzozowego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, posiada certyfikat FSC®.

3760220175052

Specyficzne kody

Pędzel do różu i konturowania

54,90 zł