Pędzel do podkładu

84,90 zł
Brutto

Pędzel do podkładu w kolorze rose gold, wykonany w 100% z syntetycznego włosia. Zapewnia wysoką precyzję aplikacji bez smug!

Pośpiesz się! Tylko 1 sztuk zostało w magazynie
Ilość
0
In Stock

Kulisty pędzel do podkładu umożliwia równomierne i pozbawione smug nakładanie płynnego podkładu oraz kremu BB. Wegański pędzel wytwarzany jest we Francji z syntetycznego włosia oraz drewna z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony (certyfikat FSC®). Pozwala na bardziej higieniczną aplikację kosmetyku, niż w przypadku aplikacji palcami. Jego syntetyczne włosie jest bardzo miękkie i wytrzymałe, co sprawia, że jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Wyszukany i kobiecy
Skuwka pędzla wykonana z miedzianego aluminium została zainspirowana pięknem i oryginalnością szlachetnego metalu, jakim jest różowe złoto.

Wysoka dokładność aplikacji
Specjalny sposób, w jaki zaprojektowano syntetyczne włosie pędzla, sprawia, że jest ono grube, miękkie i jedwabiste, co pozwala uzyskać precyzyjne i harmonijne efekty w makijażu.

100% wegański
Do wykonania pędzla użyto 100% syntetycznego włosia, zapewniając optymalną jakość produktu, jednocześnie nie szkodząc zwierzętom.

Przyjazny dla środowiska
Trzonek pędzla wykonany jest z drewna brzozowego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, posiada certyfikat FSC®.

 

Jak go używać?
W przypadku aplikacji podkładu do twarzy BIO Boho Green Make-up lub kremu BB, zacznij od nałożenia dozy produktu na grzbiecie dłoni. Następnie zbierz kosmetyk za pomocą pędzla do podkładu i nałóż cienką warstwą na całą twarz, rozcierając od wewnątrz na zewnątrz. Aby uzyskać mocniejsze krycie, nakładaj podkład przy pomocy pędzla ruchem stemplującym.

Wskazówka: W celu jak najbardziej higienicznego użytkowania ważne jest czyszczenie pędzla co najmniej raz w miesiącu, a najlepiej raz w tygodniu. Aby to zrobić, zemulguj z niewielką ilością wody i łagodnego mydła. Dokładnie spłucz i pozostaw do wyschnięcia na płasko, na czystej szmatce.

3760220175939

Specyficzne kody

Pędzel do podkładu

84,90 zł