Lista produktów marki Body Natur

W Body Natur potrzebę piękna rozumiemy jako Smart Beauty (tł. mądre piękno), czyli idealną równowagę między pięknem a inteligencją. Holistyczne podejście do piękna, które obejmuje zarówno piękno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Smart Beauty to nasze zobowiązanie do absolutnego szacunku dla skóry, a także skuteczności, jakości i innowacyjności dostępnej dla każdego, aby piękno mogło osiągnąć swój maksymalny wyraz w dowolnym czasie i miejscu.

Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie pozorów, czujemy potrzebę szybkiego dotarcia wszędzie, nie dajemy sobie czasu na delektowanie się każdą chwilą danego dnia. To codzienne przeciążenie w połączeniu z próbą wywiązania się z każdego zobowiązania, może działać na naszą niekorzyść i powodować stres i niepokój do tego stopnia, że nie jesteśmy w stanie go kontrolować i chcemy wrócić do początku: Gdzie cieszymy się prostymi przyjemnościami, gdzie żyjemy „tu i teraz”, gdzie żyjemy spokojnie i patrzymy bardziej do wewnątrz, a mniej na zewnątrz.

SKUTECZNOŚĆ - Skuteczność produktu potwierdzają wyniki testów klinicznych oraz doświadczenie oceniające: konsystencję, zapach, wchłanianie.

INNOWACYJNE TEKSTURY - Asortyment produktów, dzięki innowacyjnym teksturom, zaprasza Cię do doświadczenia na własnej skórze przyjemnego i zmysłowego świata.

NATURALNE SKŁADNIKI - Produkty Body Natur zawierają 95% składników pochodzenia naturalnego, które są starannie wyselekcjonowane i spełniają najsurowsze normy dla kosmetyków naturalnych (ISO 16.128).

TRANSPARENTNE FORMUŁY - Nasze produkty zostały poddane testom klinicznym, w których wykazano wysoką tolerancję skórną.

PRZYJAZNE DLA ZWIERZĄT - Szanujemy zwierzęta, dlatego nigdy nie testujemy na nich naszych produktów.

WEGAŃSKIE FORMUŁY - Nasze produkty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

ZRÓWNOWAŻONA PRODUKCJA - Używamy kartonów z certyfikatem FSC, co potwierdza, że pochodzą one z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem człowieka i przyrody.

JAKOŚCIOWY PRODUKT W PRZYSTĘPNEJ CENIE -Tworzymy kosmetyki z najwyższą starannością i szacunkiem do skóry oraz zaangażowaniem w dbanie o skórę.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji